Новий смартфон Xiaomi підтримує мобільний інтернет 5G на шаленій швидкості


Уже в грудні нинішнього року в деяких країнах світу, на кшталт Південної Кореї, з’явиться мережа п’ятого покоління, якої зможуть користуватися всі бажаючі, використовуючи спеціальні смартфони, планшети, модеми, роутери та інші гаджети. Проте, на ринку ще немає жодного мобільного пристрою з підтримкою 5G, але вже зовсім скоро все зміниться, тому як новий телефон Xiaomi має таку особливість, а 23 листопада 2018 рік, його протестували.

Було проведено тестування особливої ​​преміальної модифікації телефону Xiaomi Mi Mix 3, яка має підтримку мобільного інтернету в 5G, розганяючись в ньому до швидкості в 2 Гбіт / с. Даний апарат в такій конфігурації вийде на ринок в першій половині 2019 року, ставши, можливо, першим в світі телефоном з такою особливістю. Лічені години назад назад розробники опублікували в мережу фотографію, яка підтверджує, що телефон успішно підключився до новітньої мережі.

Не можна не помітити, що смартфони з підтримкою 5G могли б почати випускатися на ринок ще на початку нинішнього року, але є одна велика проблема. При використанні мережі п’ятого покоління смартфони розряджаються буквально за 2 – 3 години, тобто в кілька разів швидше, ніж при 3G і 4G LTE. Крім того, вони дуже сильно нагріваються, в результаті чого досить часто просто вимикаються внаслідок перегріву. Інженери десятків компаній по всьому світу намагаються вирішити цю проблему.

Судячи з усього, компанії Xiaomi вдасться найпершою впоратися з усіма складнощами, запустивши в продаж модифікації флагманського телефону Mi Mix 3 з підтримкою мережі 5G.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/39755”