Індійські хакери заявляють про витік даних у 1,7 млн користувачів «Snapchat»

Індійські хакери стверджують, що стався витік з бази даних програми «Snapchat». За їх словами, інформація про особистих даних була вкрадена у 1,7 мільйонів користувачів. Розробники програми заперечують цю заяву і запевняють, що витоку не було.


За інформацією анонімних кіберзлочинців, ще в минулому році в файлообміннику «Snapchat» були знайдені уразливості, які дозволили використовувати доступну інформацію майже двох мільйонів зареєстрованих у додатку людей. Директор компанії Snap Inc. Еван Шпігель стверджує, що хакери могли бути спровоковані словами колишнього співробітника Ентоні Помплиано, який заявив, що програма розрахована тільки на багатих користувачів.

У той же час, Еван Шпігель заперечує будь-які витоку інформації, що ретельно перевірялося співробітниками корпорації і контролюється в даний момент. Додаток доступно для скачування в безкоштовному доступі, що підтверджує неправдивість заяви Ентоні Помплиано. Він міг зробити це заява, за словами Шпігеля, так як не пропрацював в компанії навіть місяць і був роздратований звільненням.