В Цукрі вперше змогли зняти на відео барханных кошенят

Марокканська влада дала дозвіл на дослідження і спостереження диких барханных кішок. В результаті зоологи зуміли вперше на відео зняти барханных кошенят в дикій місцевості їх проживання.

Дослідник Бертно Грегорі є учасником організації, яка в благодійних цілях займається захистом великих диких кішок, а барханные коти як раз-таки знаходяться під охороною конвенції, що забороняє торгівлю і винищення тварин, що знаходяться під загрозою вимирання. Грегорі поділився, що його робота варта зусиль, але аж ніяк не так захоплююча, як багато можуть уявити. Він розповів, що звичайний день дослідника – це спека і погляд у жовту пустелю в надії хоч краєм ока побачити диких барханных кішок, які є природними майстрами маскування. Марокканська влада також підбадьорили розміщення маячків на тілах тварин, які не шкодять їх здоров’ю і допомагають відстежувати окремі особини.

Варто відзначити, що барханные кішки мають менший розмір, ніж звичні котячі мешканці російських будинків, проте брати їх до себе додому дуже не рекомендується, так як це дикі хижаки, які звикли виживати в суворих умовах Марокканської пустелі.