Вночі у Владивосток навідалися інопланетяни

Вночі у Владивосток навідалися інопланетяни. Жителі міста могли спостерігати в небі пульсуюче світіння, яке дуже нагадувало вогні НЛО.

Явище космічного корабля записали на два вигляді рибака. За їх словами, те, що потрапило в об’єктив відеокамери не можна прийняти за літак або БПЛА і н за щось інше, щоб свідчило б про земне походження об’єкта.

Після того, як двадцятисекундний ролик потрапив в Мережу, з’явилися й інші очевидці інопланетного візиту. У коментарях до відео жителі Владивостока пишуть, що спостерігали ці вогні з вікон своїх будинків. Інші користувачі повідомили, що до цих вогників наблизився ще один. Він померцал якийсь час, а потім погасли всі вони разом. Коментатори припустили, що на «базу» розвідник повернувся, і після його доповіді прибульці прийняли рішення втекти.

Відзначається, що Владивосток часто стає місцем, куди прилітають гості з космосу. Правда не всі переконані, що лиховісні вогні над Російським островом – це свідчення візиту гуманоїдів. Багато хто пов’язує їх з діяльністю військових. Військові ж воліють ігнорувати подібні припущення, і тільки в рідкісних випадках говорять про свою причетність до того чи іншого вогню в небі над містом.