У вагоні потяга Чернівці - Київ без опалення спали пасажири...

Коли потяг Чернівці -- Київ вже рухався, пасажири, які вимагали від провідника включити опалення, дізналися, що з цим проблеми. Котел не грів вагон, хоча провідник підкидав туди вугілля. При цьому температура на вулиці була -11.

Не витримавши натиску людей, які їхали з дітьми, провідник просто втік зі свого вагона. Пасажири були змушені спати в куртках, в шубах, у взутті, але через протяги з вікон в аварійному вагоні і це не допомагало. Деякі люди з дітьми перейшли у інші вагони і їхали у коридорах.

Нарешті повернувшись, провідник, як і начальник потягу зізналися, що опалення неробоче і цей вагон не повинні були взагалі ставити до рухомого складу. Начальник заявив, що просив керівництво не чіпляти цей вагон, але у погоні за прибутком на це ніхто не зважив.

Тим часом люди у соцмережах повідомляють, що подібне з потягом Чернівці -- Київ траплялося й раніше, як і в інших поїздах на залізницях України.

Зараз пасажири купейного вагону потяга Чернівці -- Київ, який замерзав у ніч на 8 січня, разом з юристами готують колективну претензію до керівництва Укрзалізниці.Джерело статті: “http://www.golos.com.ua/news/89369”