Як позбавитися від зайвої ваги після свят: Супрун дала слушні поради

Після затяжних новорічних свят повертатися до звичного режиму харчування потрібно поступово і зважено, щоб не зашкодити здоров’ю.

У довгостроковій перспективі набрані кілограми можуть бути шкідливими. Вони мають здатність накопичуватися, якщо їх ігнорувати, повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

Саме тому важливо, за її словами, після свят і переїдання позбутися зайвої ваги.

Як позбавитися від зайвої ваги після свят: Супрун дала слушні поради

Taliya

Новини
Середземноморська дієта: у чому її переваги

Супрун озвучила кілька слушних порад:

  • не обмежуйте себе в їжі і не сідайте на суворі дієти. Різні "марафони" скидання ваги за 5 днів створюють великий стрес для організму, як і переїдання під час свят. Намагайтеся зробити свій раціон більше здоровим — їжте більше овочів і фруктів, клітковини, злакових і враховуйте розмір порцій;


  • не розпочинайте відразу з інтенсивних фізичних навантажень — це підвищує ризик отримати травму;


  • Якщо будете у сімейного лікаря — не забудьте виміряти талію. Вимірювання окружності талії — найбільш точний показник, який дає змогу виявити кількість небезпечного абдомінального жиру.


Як повідомляв OBOZREVATEL, для зниження ваги китайська медицина рекомендує не голодувати, а задовольняти свої потреби в їжі на 50-70%.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/diet/yak-pozbavitisya-vid-zajvoi-vagi-pislya-svyat-suprun-dala-slushni-poradi.htm”