Xiaomi Redmi Note 7 отримав особливість, про яку мріяли всі користувачі


Буквально на днях на території Китаю розпочався офіційний продаж бюджетного смартфона Xiaomi Redmi Note 7, що представляє із себе мобільний пристрій початкового рівня з найбільш доступною цінової категорії, тому як його цінник в найбільш доступною за ціною конфігурації не перевищує 4 500 гривень. Сьогодні, 25 січня 2019 року, даний телефон отримав особливість, про яку мріяли всі користувачі, ну або принаймні ті, хто вже купив собі це мобільний пристрій. Використовувати її можна починаючи з сьогоднішнього дня.

Відразу після установки на Xiaomi Redmi Note 7 нової прошивки MIUI 10, яку випустили в Китаї кілька годин тому, мобільний пристрій отримає підтримку нічного режиму зйомки, який зараз підтримується лише в деяких телефонах бренду, в тому числі в Xiaomi Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 Lite, а також деяких інших. За допомогою цього самого режиму можна робити дуже навіть вражаючі фотографії у вечірній і нічний час, коли спостерігається значна нестача освітлення.

Для цього потрібно вибрати в настройках камери спеціальний нічний режим, після чого слідувати вказівкам на екрані. Працює він за принципом, який представила Google восени минулого року. За частки секунди готовий зроблений смартфоном знімок розбивається на десятки тисяч складових частин, після чого спеціальний штучний інтелект налаштовує для кожного з них експозицію (яскравість) в індивідуальному порядку. Як тільки це зроблено, знімок знову склеюється, а користувач телефону бачить готовий кадр, яким не соромно поділитися з ким-небудь.

При цьому, щоб впровадити підтримку нічного режиму, смартфон повинен мати спеціальну сучасну фотокамеру, а також, крім того, потужний процесор, який обробляє знімок фактично в режимі реального часу. Оскільки новенький Xiaomi Redmi Note 7 відповідає всім цим вимогам, виробник прийняв рішення додати в прошивку MIUI 10, на базі якої він працює, підтримку такої можливості. Нововведення було прийнято власниками даного смартфона вкрай позитивно, тому як воно дійсно дуже значно покращує якість фотографій в нічний і вечірній час.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/01/25/xiaomi-redmi-note-7-sss/”