Вінничани просять пустити нічні маршрутки на Старе місто, Тяжилів та Київську

Вінничани просять пустити нічні маршрутки на Старе місто, Тяжилів та Київську


11 лютого до Вінницької міської ради зареєстрували петицію, в якій просять запровадити нічні маршрути на Старе місто, Тяжилів та Київську.


«У багатьох містах України, зокрема у Львові, Києві, Рівному та Хмельницькому в останні роки було запущено нічні маршрути автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі. У більшості європейських міст, які за чисельністю населення подібні до Вінниці, працює щонайменше 2-3 нічних маршрути. І дуже дивно, що у Вінниці, якщо не брати до уваги декілька рейсів «розвозки» автобуса, тролейбуса і трамваю, функціонує всього лише один повноцінний нічний маршрут автобуса в режимі маршрутного таксі №25Н.


Тому пропоную запустити такі сам, як на маршруті 25Н, нічні рейси автобусів у режимі маршрутного таксі №20Н сполученням Київська — Тяжилів (через залізничний вокзал) та №1Н сполученням Залізничний вокзал — Лікарня №3. Таким чином можна буде охопити цілодобовим транспортним сполученням Тяжилів, вулицю Київську та Старе місто, звідки вночі є значний потік на залізничний вокзал», — написав Іван Супряга.


Аби петицію розглянули у міській раді, потрібно, щоб її підписали 350 осіб.


Винница.info: Вінничани просять пустити нічні маршрутки на Старе місто, Тяжилів та КиївськуРаніше міська рада відповіла на петицію, в якій просили змінити розклад руху автобусів №22.Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/vinnichani-prosyat-pustiti-nichni-marshrutki-na-stare-misto-tyazhiliv-ta-kiyivsku.html”