В Україну прибули десятки американських військових машин: опубліковано фото

У порт Одеси прибули 35 бойових машин Hummer, які США направили за контрактами, укладеними на основі коштів, виділених Україні в рамках військової допомоги.

Про це повідомляє Посольство України в США.

Серед 35 автомобілів — 20 броньованих і 15 медичних одиниць, призначених для потреб Збройних Сил України.

Посольство нагадує, що автомобілі Hummer вже неодноразово передавалися Україні американською стороною і довели свою надійність на передовій в зоні проведення ООС.Дипломати відзначають, що бюджет допомоги Україні по лінії Пентагону збільшується з кожним фінансовим роком і до кінця 2019 слід очікувати нові значущі поставки американської техніки для потреб ЗСУ — обладнання артилерійської розвідки, засоби зв’язку, радіо-електронної боротьби, приладів нічного бачення, медичного обладнання та нової партії мобільної багатофункціональної техніки, а також летального озброєння оборонного характеру.

"Спасибі нашим американським партнерам за послідовну підтримку і практичну допомогу, яка зберігає життя українських воїнів на передовій і посилює військові можливості України", — підкреслили в українському посольстві.

Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", США передали Україні медичне обладнання для українських військових.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2019-04-15/v-ukrainu-pribyili-desyatki-amerikanskih-voennyih-mashin-opublikovano-foto/160221”