Це дискредитація: У Порошенка заперечили зв’язок із адвокатом, який подав позов проти Зеленського

У штабі діючого президента України спростували інформацію, що спостерігач Андрій Хілько, який подав позов про зняття Володимира Зеленського з виборів, є адвокатом Петра Порошенка.


«Ми ніякого відношення до цього позову взагалі не маємо, ми вважаємо що це дискредитація напередодні виборів», – повідомив речник штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Олег Медведєв Громадському.


Сам Хілько також заявив, що він не є представником чинного президента Петра Порошенка, а діє із власних мотивів.


За його словами, його обурило те, що Зеленський безкоштовно роздавав квитки на дебати на «Олімпійському». На його думку, відповідно до закону, це можна вважати підкупом.


У штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського заявили, що позов Хілька «не має ніякої перспективи і є абсолютно безпідставним».


Нагадаймо, шостий апеляційний адміністративний суд Києва розглядає позов із вимогою скасувати реєстрацію Володимира Зеленського як кандидата в президенти.Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/20/tse_dyskredytatsiya_u_poroshenka_zaperechyly_zvyazok_iz_advokatom_yakyy_podav_1556597”