Награбовані Порошенком мільярди повинні піти на підвищення зарплат і пенсій, – Ляшко


Переглянути держбюджет, прибрати звідти корупційні схеми, закладені колишнім Президентом та його оточенням, вимагає Олег Ляшко.


Вивільнені кошти політик пропонує пустити на підвищення зарплат і пенсій українцям, – пише Радикальної партії.


«Бюджет, який був прийнятий минулого року, – повністю корупційний. Він писався в кабінеті Президента Порошенка. У ньому закладені корупційні апетити та інтереси оточення Порошенка. Ми пропонуємо невідкладно переглянути цей бюджет, вивільнені від корупційних схем гроші спрямувати на збільшення зарплат, перерахунок пенсій і зниження вартості тарифів. Зокрема, передбачити кошти і на придбання житла для молоді по пільгових ставках кредитування під 1,5%-2% річних», – сказав журналістам народний депутат.


Такі заходи в комплексі з підтримкою національного виробника, дадуть можливість подолати бідність в країні, впевнений Ляшко.


«Кінець епохи бідності – це розвиток національної економіки, це підтримка національного виробництва. Ми вимагаємо від парламенту невідкладно прийняти закон «Купуй українське, плати українцям!». Він дозволить створити сотні тисяч робочих місць для українців та надасть преференції продукції національного виробництва», – додав політик.Нагадаймо, дружина Зеленського зізналася, що йому шукають викладача з української мови.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/nahrabovani-poroshenkom-mil-iardy-povynni-pity-na-pidvyshchennia-zarplat-i-pensiy-liashko/”