Прем’єр Вірменії Пашинян українською мовою привітав Зеленського з перемогою

Пашинян: Щиро вітаю Володимира Зеленського з переконливою перемогою

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України українською мовою.

"Щиро вітаю Володимира Зеленського з переконливою перемогою на демократичних виборах президента України", – написав Пашинян у своєму Twitter.


1/2 Щиро вітаю Володимира Зеленського з переконливою перемогою на демократичних виборах Президента України! @zeteam_official

— Nikol Pashinyan (@NikolPashinyan) 21 квітня 2019 р.

Він висловив думку, що новий президент зможе вивести відносини між країнами на новий рівень.


2/2 Упевнений, на цій посаді Ви, Володимире Олександровичу, докладете усіх зусиль, щоб дружні стосунки між Вірменією та Україною набули нового рівня та слугували нашим народам!Бажаю Вам успіхів! @zeteam_official

— Nikol Pashinyan (@NikolPashinyan) 21 квітня 2019 р.

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента. За даними опрацювання 99% електронних протоколів, художній керівник студії "Квартал 95" Зеленський набирає 73,23% голосів (його підтримало понад 13,431 млн українців), Петро Порошенко, який балотувався на другий строк, – 24,45% (більш ніж 4,484 млн).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-prem-jer-virmeniji-pashinjan-ukrajinskoju-movoju-privitav-zelenskogo-z-peremogoju-907479.html”