Громаді на Кіровоградщині потрібне дофінансування для реалізації проекту з водопостачання


Бобринецька міська ОТГ потребує 4,1 мільйони гривень на проект з поліпшення водопостачання в громаді.

hroshi

Про це стало відомо сьогодні, 22 квітня, під час засідання робочої групи з питань реалізації Програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" в ОТГ.

- У нас водопостачання незадовільне. Ми беремо воду з поверхневих вод, а система очищення застаріла, — каже голова Бобринецької ОТГ Валерій Сніжко. — Тому наразі це найвагоміший проект для громади.

57486556 2275771029127567 1310516997297012736 n

Як відзначив перший заступник міського голови Бобринця Валентин Висоцький, на жаль, підземні води мають високу мінералізацію, високий вміст сульфатів, тому не придатні для споживання. Крім того, на території Бобринецького району жодна з досліджень проб води громадських колодязів не відповідала вимогам за вмістом нітратів.

- Наразі на реалізацію проекту “Реконструкція системи очищення питної води” залучено наступне фінансування: з програми DOBRE 2,2 мільйони, з державного бюджету — півтора мільйони, з міського бюджету на розробку робочого проекту було виділено 300 тисяч, ще 16 428 на його реалізацію. Також у 2019 році з міського бюджету виділено мільйон гривень, — каже Валентин Висоцький. — Загальна сума залучених інвестицій на реалізацію проекту наразі складає 4,6 мільйони. Але цих коштів недостатньо, адже загальна вартість за проектно-кошторисною документацією складає 8,8 мільйони. Для реалізації проекту в цілому потрібно ще майже 4,1 мільйони гривень.

Проекти з покращення водопостачання в громадах реалізовують також у Маловисківській та Новоукраїнській міських ОТГ.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/51755-hromadi-na-kirovohradshchyni-potribne-dofinansuvannia-dlia-realizatsii-proektu-z-vodopostachannia”