На Трипільській ТЕС встановили нове фільтраційне обладнання

Трипільська ТЕС Трипільська ТЕС

На енергоблоці №2 Трипільської теплової електростанції 24 квітня розпочалися пусконалагоджувальні роботи установки сіркоочистки димових газів


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу "Центренерго".


При проектуванні установки була використана сучасна напівсуха технологія європейської фірми "RAFACO S.A.", яка дозволяє знизити концентрацію оксидів сірки в димових газах і видалити залишкове запилення в рукавних фільтрах.


У "Центренерго" відзначили, що установка для десульфуризації димових газів є першою в Україні, а модернізація енергоблоку спрямована на виконання міжнародних зобов’язань України зі скорочення викидів як члена Енергоспівтовариства.


Підрядником будівництва виступило ТОВ "Запорізький тепло-енерго проект". У 2017 році воно виграло відповідний тендер, запропонувавши свої послуги за 92,253 млн₴


"Центренерго" експлуатує 23 блоки (18 – пиловугільні, п’ять – газомазутові) на Вуглегірської, Зміївської та Трипільської ТЕС сумарною встановленою потужністю 7 690 МВт. Контрольний пакет акцій компанії належить державі.


Нагадаймо, що нардеп Сергій Лещенко розповів про можливу купівлю ПАТ "Центренерго" Президентом України Петром Порошенком.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/04/26/na-tripilskij-tes-vstanovili-nove-filtracijne-obladnannya/”