Секретів більше немає: Xiaomi Mi Band 4 здивує покупців


Видання GizChina опублікувало інформацію про те, чим зможе порадувати всіх покупців новий спортивний браслет від відомого китайського бренду. Як і очікувалося, користувачів в новинці чекає кольоровий екран з підтримкою сенсорного управління, причому за своїми розмірами він виявиться більшим, ніж у минулорічному Mi Band 3, проте точні його розміри джерела невідомі. Якщо у випущеному в минулому році трекері встановлений акумулятор на 110 мАг, то у новій моделі всіх користувачів чекає такий на 135 мАг, завдяки чому автономність зросте.

Крім того, якщо в торішньому трекері використовується модуль Bluetooth 4.2 для обміну даними зі смартфоном, то в новинці користувачів чекає новітній Bluetooth 5.0. Він володіє не тільки втричі більшим радіусом роботи, але ще може похвалитися більш високою швидкістю передачі даних, споживаючи при цьому менше енергії. Головною особливістю Xiaomi Mi Band 4 виявиться вбудований голосовий помічник Xiao AI, управляти яким користувачі зможуть за допомогою голосу, просто натиснувши на сенсорну кнопку на браслеті, а потім виголосивши голосову команду.

Просунута модель Xiaomi Mi Band 4 отримає чіп NFC для роботи з платіжною системою Mi Pay, а все технічне оснащення в браслеті виявиться покращене, завдяки чому він зможе відчутно краще визначати частоту серцевих скорочень і, крім того, краще відстежувати фізичну активність. Крім того, всі нові датчики і сенсори виявляться більш енергоефективними, що також повинно позитивно позначитися на часі автономної роботи наручного гаджета. Офіційний анонс даного браслета відбудеться в середині червня 2019 року, після чого пристрій надійде в продаж.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/62810”