Xiaomi назвала дату релізу прошивки MIUI 11


6 червня 2019 року, директор по продуктах Xiaomi Ван Тенг в соціальній мережі Weibo назвав дату релізу прошивки MIUI 11, чутки про яку ходять з початку нинішнього року. Більш того, вже навіть відомий список смартфонів, які отримають нову операційну систему. За словами високопоставленого співробітника, нова операційна система відрізняється від всіх попередніх дуже сильно. Вона є «новою і унікальною», і в ній користувачів чекає безліч змін в порівнянні з MIUI 10, в тому числі по частині дизайну і інтерфейсу.

Відзначається, що Xiaomi працює над тим, щоб зробити в прошивці MIUI 11 єдиний дизайн всіх елементів меню, тим самим забезпечивши кращий користувальницький досвід для власників смартфонів. Також Ван Тенг відповів на питання, яким ось уже як багато місяців задаються користувачі. За його словами, нова ОС вийде в другій половині 2019 року, тобто чекати її презентації та виходу перших тестових збірок варто не раніше липня. Швидше за все, новітнє програмне забезпечення анонсують в середині наступного місяця, тоді як потім, після цього, почнуть випускатися його тестові версії для різних моделей телефонів.

Нова операційна система для смартфонів Xiaomi повинна принести разом з собою безліч різних нововведень, серед яких виявляться підвищення швидкості роботи і збільшення автономності за рахунок нового режиму економії енергії. При включенні такого телефон зможе працювати на 20% заряду цілих чотири дні, але в такому випадку стане можливим тільки здійснювати дзвінки, а також, крім того, обмінюватися повідомленнями SMS. З чуток, заради MIUI 11 китайські дизайнери вирішили змінити зовнішній вигляд всіх стандартних іконок, зробивши такі більш привабливими для очей, а ще вони можуть виявитися анімованими.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/64649”