Смартфони Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 розчарували багатьох фанатів


За останні п’ять років компанія Xiaomi перетворилася з маловідомого виробника електроніки в великий і розкручений бренд. Стрімкий розвиток технологій, а також високі очікування всіх фанатів, змушують керівництво думати на кілька років вперед, вже зараз вирішуючи, які можливості матимуть ті або інші моделі, нехай поки що і тільки на папері. Сьогодні, 12 червня 2019 року, в соцмережі Weibo з’явилася інформація про те, що новинки в особі Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 розчарують мільйони покупців, але до цього все і йшло.

Такі нові моделі повинні вийти на ринок влітку 2020 року, або ж восени. У будь-якому випадку, зустріти ці телефони на полицях магазинів стане можливим вже в наступному році, а створення цих моделей має розпочатися в першому кварталі, тобто через півроку. Вже зараз компанія-виробник для себе вирішила, що в цих мобільних пристроях з цінової категорії до $ 200 вона відмовиться від використання звичного всім 3,5 мм роз’єму для навушників, а зустріти такий можна буде тільки в одній єдиній моделі нового зразка – Redmi 9A.

Всі інші смартфони Xiaomi перестануть оснащуватися аудіороз’ємом, в результаті чого користувачам доведеться використовувати перехідник з USB Type-C, який увійде в комплект поставки. Втім, його можна купити і самостійно, а обійдеться такий в менш ніж $ 2. Само собою, що відсутність повноцінного 3,5 мм роз’єму розчарує дуже багатьох покупців, тому що за більш ніж десять років власники бюджетних телефонів звикли використовувати дротяні навушники. Втім, потрібно переходити на бездротове майбутнє, а без радикальних рішень такого роду зробити це неможливо.

Очевидно, що раз ставка буде зроблена на бездротові навушники, смартфони Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 отримають інтерфейс Bluetooth 5.0 або навіть Bluetooth 5.1, що дозволить їм передавати сигнал бездротовим шляхом з мінімальним витрачанням енергії. Швидше за все, вже в першій половині наступного року китайська корпорація сама повідомить про те, що 3,5 мм роз’єм безнадійно застарів, тому від нього і було вирішено відмовитися. Замість нього виробник зможе встановити акумулятор підвищеної ємності, а також, можливо, запровадити ще якісь корисні можливості.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/06/12/xiaomi-redmi-9-and-redmi-note-9-disappoint-millions-of-shoppers/”