Не дієта: відома українська співачка розкрила головний секрет ідеальної фігури


Українська співачка Гайтана зізналася, як їй вдалося швидко повернути ідеальну фігуру.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це зірка розповіла в інтерв’ю для програми “Ранок з Україною” на каналі “Україна”.


Співачка розповіла, що потрібно робити, щоб отримати ідеальне тіло за лічені тижні. Сама Гайтана багато часу проводить в басейні. Вона зізналася, що після таких тренувань, на відміну від залу, немає крепатури на наступний день.


“Таке тренування дає можливість не завдати шкоди суглобам і в той же час прокачати всі необхідні м’язи. До того ж, ти не так втомлюєшся, як в залі — ні навантаження, ні крепатури на наступний день. Вода пом’якшує все”, — пояснила співачка.


Також зірка поділилася комплексом вправ, які вона робить у воді:


“Підкачати сідниці допоможуть махи по діагоналі — так ми підкачуємо ще й внутрішню частину стегна. Наступне вправу більш складне — трохи присідаємо і робимо те ж саме колінами з боків. Переходимо до верхньої частини тіла. Просто пливете, розгрібаючи вперед-назад, трохи спираючись воді. Далі боксуємо. А от щоб відразу навантажити все тіло, треба набрати повітря і плисти, не торкаючись землі”, — зазначила співачка.
Раніше повідомлялося, що солістка групи «Неангели» Слава Камінська вперше прокоментувала новину про розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/12/ne-diyeta-vidoma-ukrayinska-spivachka-rozkrila-golovnij-sekret-idealnoyi-figuri/”