Xiaomi випустила Poco Launcher 2.0 – нова графічна оболонка для смартфонів


Китайська корпорація Xiaomi в останні роки радують все сильніше і сильніше. Якщо раніше цей виробник випускав просто хороші смартфони на базі Android, то тепер, зараз, він створює шикарне в усіх відношеннях програмне забезпечення. Сьогодні, 15 червня 2019 року, в магазині Google Play з’явилася нова найкраща в світі графічна оболонка для смартфонів, а називається вона Poco Launcher 2.0. Така була створена з урахуванням побажань користувачів, а встановити її можна як на телефон Pocophone F1, для якого вона і створювалася в першу чергу, так і на будь-які інші мобільні пристрої, включаючи такі від Samsung, Sony, OnePlus, HTC, Google, Nokia і інших брендів.

Як стало відомо від офіційного джерела, в графічній оболонці Poco Launcher 2.0 була значно підвищена швидкість роботи всього меню, тоді як навантаження на технічне оснащення смартфона знизилася, чого вдалося домогтися шляхом оптимізації коду. На практиці це означає, що час автономної роботи зросте, тоді як загальне швидкодія збільшиться. Дизайн оболонки трохи змінився, ставши краще, а функціональні можливості відчутно розширили, завдяки чому тепер користувачам доступно більше різних функцій на вибір.

Тепер, коли дана оболонка була оновлена ​​до нової великої версії, в ній з’явилася можливість видаляти і редагувати стандартні розділи з додатками, а ще користувачі тепер можуть створювати свої власні. В іншому, є можливість самостійного налаштування прозорого заднього фону, який можна зробити чорним, білим, сірим або яким-небудь ще. За словами Xiaomi, оновлення Poco Launcher 2.0 – це великий крок вперед, який позитивно позначиться на досвіді використання даного програмного забезпечення, доступного в магазині Google Play.


Зараз, починаючи з сьогоднішнього дня, ведеться відкрите бета-тестування нового лаунчер, але вже в найближчі 1 – 2 місяці таке завершиться, завдяки чому Poco Launcher 2.0 виявиться доступний у фінальній стабільної версії. Розробники Xiaomi хочуть переконатися в тому, що їх нове програмне забезпечення коректно працює на всіх моделях мобільних пристроїв, включаючи такі від сторонніх виробників, а для цього без відкритого тестування не обійтися, адже в світі сотні різних телефонів на базі Android, протестувати на кожному з яких роботу нової ОС розробники просто не в змозі з очевидних причин.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/06/15/xiaomi-has-released-poco-launcher-2-0-the-worlds-newes/”