Xiaomi назвала смартфон, який найшвидше оновиться до Android 10.0 Q


Як повідомив глава підрозділу Poco Елвін Це, компанія Xiaomi гарантовано оновить до операційної системи Android 10.0 Q смартфон Pocophone F1, який був випущений на ринок у другій половині минулого року, швидко ставши дуже популярним з боку всіх покупців за рахунок своєї низької вартості за мірками флагманів. Цей мобільний пристрій отримав топове технічне оснащення на момент початку продажів, а включає воно 6 ГБ оперативної пам’яті і восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц. Цей телефон абсолютно точно опиниться оновлений до новітньої ОС.

Коли саме це станеться – не уточнюється, але Елвін Це запевнив усіх у тому, що бренд Poco зробить все заради того, щоб мобільний пристрій було оновлено до Android 10.0 Q якомога швидше. Таким чином, всім користувачам Pocophone F1 можна навіть не переживати щодо того, що телефон не опиниться оновлений до нової ОС, тому що новітнє програмне забезпечення він абсолютно точно не отримає. Швидше за все, до найактуальнішою платформи від Google цей телефон не оновиться раніше вересня, але він майже напевно отримає апдейт до кінця 2019 року.

Швидше за все, вже незабаром і інші співробітники Xiaomi почнуть говорити про те, які моделі телефонів виявляться оновлені до нової операційної системи. Втім, інформація на цей рахунок є вже зараз, але вона є неповною. Ми впевнені в тому, що апдейт в особі Android 10.0 Q отримають всі телефони бренду, які вийшли на ринок в 2018 і 2019 роках, або ж вийдуть в недалекому майбутньому. Головне розуміти і враховувати, що раніше самої Google таку ОС ніхто точно не випустить, тому доведеться запастися терпінням і почекати.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/66102”