Печерський суд зняв арешт із 415 об’єктів нерухомості, які належать Коломойському та його партнерам

Finbalance пов’язує "Приватофіс" із Коломойським та його партнерами

5 липня Печерський райсуд Києва скасував арешт 415 об’єктів нерухомості, які належать українському бізнесмену Ігореві Коломойському та його партнерам. Про це 15 липня повідомляє Finbalance.

Ухвалу суду розміщено в Державному реєстрі судових рішень.

Клопотання про скасування арешту, накладеного 5 квітня 2017 року, подавало ТОВ "Приватофіс".

Ідеться про кримінальне провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. "Приватофіс" брав у "ПриватБанку" кредит під заставу частки у статутному капіталі.

Суд вирішив, що "арешт був накладений без доказів співмірності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, із розміром шкоди, завданої кримінальним правопорушенням".

Об’єкти, із яких суд зняв арешт, розташовані в різних областях України та в окупованому Криму.

22 березня 2019 року Печерський райсуд за клопотанням Генпрокуратури наклав новий арешт на активи низки компаній, які прямо та опосередковано пов’язані із групою "Приват" бізнесмена Ігоря Коломойського. Серед них фігурувала фірма "Приватофіс". У матеріалах суду йшлося про передання активів Національному банку України в іпотеку/заставу як забезпечення боргів "ПриватБанку" із рефінансування. Ішлося, зокрема, про арешт 144 об’єктів нерухомості "Приватофісу".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-pecherskij-sud-znjav-aresht-z-415-ob-jektiv-neruhomosti-shcho-nalezhat-kolomojskomu-i-jogo-partneram-1118743.html”