Запалення кишок: на поминках під Львовом отруїлися 10 людей

На Львівщині до Турківської ЦРЛ госпіталізували 9 пацієнтів з симптомами ентероколіту: підвищення температури тіла, пронос, болі в животі, загальна слабкість.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Гал-інфо”.


З’ясовано, що потерпілі 4 серпня харчувались на поминках в с. Шум’яч Турківського району – вживали страви домашнього приготування.


Всього за допомогою звернулось 10 осіб, з них 9 госпіталізовано, 1 пацієнт лікується амбулаторно (відмова від госпіталізації). Станом на 19.00 год. 05.08.2019 року 1 пацієнт виписаний на вимогу. У стаціонарі залишається 8 осіб. Стан всіх пацієнтів середньої важкості.


Нагадаймо, 12 постраждалих досі перебувають у лікарні Луцька з діагнозом «гострий гастроентероколіт» після отруєння в місцевій піцерії.


Також, у Рівненській області сталося масове отруєння — з ознаками харчового отруєння до лікарні госпіталізовано 57 осіб, які святкували весілля в кафе «Гурман» у смт Мізоч. 14 з постраждалих — діти.


Раніше, в «Оздоровчо-спортивному таборі «Медик – 2» Державного університету медицини та фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (р. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Белрогод-Дністровського району Одеської області масово отруїлися діти.


Крім того, на Херсонщині під час відпочинку в пансіонаті “Буревісник” сталося масове отруєння дітей. В селі Лазурне (Херсонська область) в пансіонаті “Буревісник” отруїлися 14 дітей. Вони були госпіталізовані до Скадовської центральної лікарні. Як повідомляється, постраждалим дітям від 8 до 14 років. Всі вони були доставлені в інфекційне відділення Скадовської центральної лікарні 24 липня.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/06/zapalennya-kyshok-na-pomynkah-pid-lvovom-otruyilysya-10-lyudej/”