"Братство народов" убиває. Вчіть дітей бути вільним!

Російська агресія

Іноді я думаю, якщо можна б було повернути ось той безтурботний 2007-й або 2008-й – що можна б було зробити для того, щоб не було сьогоднішньої війни?

Навіть після того, як російські війська дійшли до Тбілісі, а їх кораблі бомбили Потійський порт? – Що? – Адже тоді розумні люди знали, що наступною після Грузії буде Україна.

І я нічого не можу придумати. Правда.

Тому що сьогоднішня війна почалася не захоплення Верховної Ради Криму та зелених чоловічків, а ще наприкінці 80-х, коли за національно-визвольних рух савєтские військові почали вбивати простих людей – у тому же Тбілісі, у Вільнюсі, у Баку і т.д. Не було ще путіна як явища, а людей вбивали за те, що вони хочуть жити вільно та не в ярмі імперії.

Корінь зла – в тому, що радянська брехня про "союз нерушимий" та "братство народов" настільки роз’їла мізки більшості радянських людей (та, як виявилося, ще і їх нащадків!), що досі цей фантом вбиває. І ще довго буде вбивати.

Мораль? – Нема моралі.

Вчите своїх дітей бути вільними та відправляйте у Європу – дивитися, як живуть при справжніх демократіях: як розділяють сміття, як бережуть дерева та річки, як не ходять на червоне світло через дорогу, як допомагають іншим – як людям, так і тваринам.

Якщо людина з дитинства знає, що є інше життя – без ярма та брехні, без візантійщини, без "откатів" та "дати на лапу", то вона зможе міняти Україну.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Алена БАЛАБАДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1565283938--bratstvo-narodov-ubivae-vchit-ditey-buti-vilnim-.html”