«Підсмажить» сонцем і «знесе» вітром: якою буде погода в Україні на Медовий спас

Погода на Медовий спас, 14 серпня, буде досить спекотною і дощовою.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.


Погода на Медовий спас в Україні


Дощі з грозами синоптики прогнозують на заході, частково в центрі та на півночі України. На решті території країни встановиться ясна і суха погода.


У західних областях повітря прогріється максимум до 27-29 градусів, при цьому у Львові, Луцьку, Рівному суттєво похолодає – до 20-24 градусів. У центрі і на півночі країни температура повітря буде коливатися в межах 29-32 градусів. На півдні і сході дуже спекотно – там до 34 градусів.


Крім того, 14 серпня в західних областях значні дощі, грози, в окремих районах град і шквали 25-28 м/с (II рівень небезпеки, оранжевий). Також 14 серпня у Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Харківській, Кіровоградській областях, 15-19 серпня в центральних, східних і південних областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.


«Підсмажить» сонцем і «знесе» вітром: якою буде погода в Україні на Медовий спас


Раніше синоптик Наталка Діденко повідомила, що 14 серпня, на українців чекає різноманітна погода — від похолодання до сильної спеки в 35 градусів. Вона також зазначала, що атмосферний фронт, пов’язаний з локальним циклоном Zorro, зумовить грозові дощі, на заході України, хвиля опадів дістане до Житомирської області та північних районів Київської області. У цих регіонах очікується посилення південно-західного вітру.


А в Українському гідрометеорологічному центрі України повідомляють, що в найближчі дні погода буде суттєво відрізнятися в залежності від регіону — поки південь і схід буде знемагати від спеки, мешканці заходу, центру та півночі дістануть легкі осінні куртки.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/pidsmazhyt-sontsem-i-znese-vitrom-yakoyu-bude-pogoda-v-ukrayini-na-medovyj-spas/”