Як деолігархизувати Ахметова, Коломойського і Пінчука: Атаманюк дав покрокову інструкцію

Деолігархизація — це питання, перш за все, державної податкової служби. Наразі в Україні діє закон про трансфертне ціноутворення, який на 90% є нормальним.

Про це розповів у ексклюзивному інтерв’ю каналу "Політека"

Експерт розповів, як деолігархизувати Ахмєтова, Коломойського і Пінчука:

Рінат Ахметов
Рінат Ахметов
Популярні новини зараз

Яке свято 14 серпня: чого не можна робити в цей день

Літак глави Міноборони "атакував" винищувач НАТО: міжнародна сутичка потрапила на відео

Ані Лорак застукали на відпочинку разом з колишнім чоловіком: ніжні обійми і поцілунки

Вчені знайшли живу істоту, що пережила всі світові війни: оприлюднено жахливі фото

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Якщо ми говоримо, що ми будуємо нову країну у нормальному правовому полі, чим ті пани, яких Ви назвали, відрізняються від Вас чи від когось іншого? Є підприємство, є податкова служба, яка повинна проаналізувати: чи є там сумнівний податковий кредит? чи є там трансфертне ціноутворення? чи вся точка прибутку залишається у Швейцарії ? чи в інших юрисдикціях пільгової категорії?" Юрій Атаманюк
податкова
податкова

На думку Атаманюка, податкова служба повинна займатися усіма громадянами України, незалежно від політичного забарвлення:

"І зробити відповідні нарахування, які передбачає кодекс, мінімум за останні 3 роки. І надати це до сплати. Просто цього не можна робити вибірково. Щоб це не давало якогось політичного забарвлення, що цим ми займаємось, а цим ми ні. Ми повинні займатися всіма." Юрій Атаманюк

Експерт підкреслив, що для цього в країні є відповідна законодавча база:

"Ми сьогодні говоримо: якщо підприємство наше, наявна реальна діяльність, реальні витрати, реальна додаткова вартість формується на території України, то прибуток повинен сплачуватись тут. Законодавча база для цього є. Вона вже є останніх років 7." Юрій Атаманюк

Як повідомляв Знай.ua, у Зеленського придумали покарання для "подвійних чеків", втомилися терпіти податкове свавілля: названі умови.

Також Знай.uа писав, немає ніде в світі: Зеленський готує незвичайний формат наступних виборів.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/253765-yak-deoligarhizuvati-ahmetova-kolomoyskogo-i-pinchuka-atamanchuk-dav-pokrokovu-instrukciyu”