Офіс Зеленського: Взаємне звільнення українців і росіян ще триває

Офіс президента України

Офіс президента України Володимира Зеленського заперечив завершення процесу обміну утримуваними особами між Україною та Росією.

"Процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності. Вже не вперше ми бачимо інформаційний хаос, спричинений посиланням на непідтверджену інформацію та численні «джерела». Ми закликаємо розуміти наслідки дезінформації: це гра з емоціями суспільства. Коли взаємне звільнення утримуваних осіб завершиться, Офіс президента повідомить про це на офіційних каналах", – ідеться в повідомленні в мережі Facebook.

Процес переговорів щодо обміну заручників триває, повідомила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська у "Фейсбуці".

"Шановні журналісти, складний процес переговорів щодо обміну заручників триває. Наберіться терпіння, сподіваюсь, не на довго. Не розповсюджуйте неперевірену інформацію. Тримаємо кулаки!", – написала Гітлянська.

Раніше співробітниця Верховної Ради Ганна Ісламова у "Фейсбуці" повідомила, що "обмін завершився" і українці летять додому. Її допис репостнув новопризначений генпрокурор України Руслан Рябошапка.

Читайте також: На які компроміси піде Зеленський заради перезавантаження відносин з Варшавою?

Родичі деяких моряків та журналісти після цього повідомлення зібралися в аеропорту "Київ". За їхньою інформацією, офіційної зустрічі звільнених українців там не буде – їх повезуть до лікарні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1567146290-ofis-zelenskogo-vzaemne-zvilnennya-ukrayintsiv-i-rosiyan.html”