Під Києвом озброєний хлопець на спорткарі влаштував перегони з поліцією

Керування автомобілем — це завжди відповідальність не тільки за себе, але й за оточуючих. Особливо це стосується водіїв спорткарів, для управління якими потрібні більш серйозні навички водіння.

Але все це виявилося нецікавим для 21-річного хлопця, який, не маючи водійського посвідчення, влаштував гонки по нічному Борисполю. Nissan GT-R розсікав по вулицях на величезній швидкості, а його водій не зупинявся на вимоги поліції.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу патрульної поліції Київської області.

Змагатися у швидкості зі спорткаром поліцейським автомобілів, м’яко кажучи, не просто. Цим і користувався хлопець, роблячи різкі зупинки, а після показуючи перевагу свого залізного коня на старті. Але патрульним все ж вдалося взяти гонщика «в коробку» і притиснути до узбіччя. Під час спілкування з ним з’ясувалося, що у нього немає водійського посвідчення, а в салоні Nissan лежав пістолет і дев’ять гумових куль. Тепер спортивний автомобіль знаходиться на штрафмайданчику.

Правоохоронці склали на хлопця адмінматеріали за статтею 122-2 Купап (невиконання водієм вимоги про зупинку) і частини 2 статті 126 Купап (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування). Також перевіряється дозвіл на носіння їм травматичної зброї.Джерело статті: “http://povin.com.ua/230718-12-09.html”