Студенти БДМУ провели дослідження м’ясної продукції на вміст антибіотиків


Студенти IV курсу БДМУ провели моніторинг вмісту антибіотиків та гормонів в доступних м’ясопродуктах різних виробників України на засіданні гуртка з фармацевтичної хімії.

Серед досліджуваних зразків були: курятина, свинина, м’ясо-ковбасні вироби, паштети м’ясні та печінкові (виробництва не лише України, але і європейських країн).

Як повідомляють на офіційному сайті навчального закладу, спільною та цілком доступною реакцією для всіх стероїдних гормонів та їх синтетичних аналогів була реакція з кислотою сульфатною концентрованою. При розчиненні в ній і нагріванні речовини дають специфічне забарвлення, іноді флуоресценцію, при подальшому додаванні води, хлороформу, розчину феруму(ІІІ) амонію сульфату забарвлення змінюється, з’являється специфічна флуоресценція за наявності досліджуваних сполук у м’ясопродуктах.

Лікарські препарати не були виявлені у жодному домашньому зразку м’яса, вони слугували «еталонними розчинами порівняння». Великим було розчарування від продукції, які давали реакцію на стероїдний цикл (основа гормональних препаратів),а у деяких зразках були виявлені і антибіотики різних класів (аміноглікозиди та цефалоспорини).

Тож усіх небайдужих до свого здоров’я людей закликають купувати м’ясо тварин, вирощених природнім шляхом.

Фото: bsmu.edu.ua


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/education/studenti-bdmu-proveli-doslidzhennya-myasnoyi-produkciyi-na-vmist-antibiotikiv-363102”