Суд заарештував ділянку під музей Небесної Сотні

Суд заарештував земельну ділянку і заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної сотні до завершення слідчого експерименту.

У Києві Печерський районний суд заарештував земельну ділянку і заборонив будівництво музею на алеї Героїв Небесної сотні в столиці до завершення слідчого експерименту.

Як пише «Слово і Діло», про це з посиланням на відповідне рішення суду повідомляють в п’ятницю, 9 листопада, Українські новини.

Петро Порошенко Президент України
Порошенко пообіцяв, що за кілька років у Києві з’явиться меморіал героїв Небесної сотні Сказано 15 лютого 2018 р. Статус обіцянки: У процесі

«Суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури і наклав арешт на земельні ділянки площею 0,5353 га, які надані в постійне користування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності», — йдеться в документі.

Зазначено, що суд також заборонив представникам музею або іншим особам користуватися вищевказаними земельними ділянками, а саме здійснювати будь-які дії, спрямовані на пошкодження, псування, знищення або перетворення рельєфу місцевості, об’єктів (споруд, стовпів, рекламних конструкцій), зелених насаджень, а також здійснювати інші дії, які можу привести до знищення доказів розстрілу мітингувальників 18 — 20 лютий 2014 року або можуть призвести до зміни обстановки на цій ділянці до завершення слідчих дій.

Раніше повідомлялося, що в столиці України на алеї Героїв небесної сотні 7 листопада комунальні служби демонтують меморіал Героям Небесної Сотні.

Нагадаймо, в кінці жовтня керівник слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що слідчі не можуть провести слідчий експеримент на алеї Героїв Небесної сотні через неможливість перенести тимчасовий меморіал Небесної сотні, який заважає проведенню експерименту.

Раніше ГПУ обіцяла завершити слідчі експерименти у справі про розстріли активістів Євромайдану на Інститутській до кінця вересня.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/11/09/novyna/suspilstvo/sud-zaareshtuvav-dilyanku-muzej-nebesnoyi-sotni”