Порошенко підписав указ про стипендії для дітей загиблих журналістів Веремія і Лабуткіна

Порошенко призначив стипендії дітям двох загиблих журналістів

Президент України підписав указ №363/2018 про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків. Про це 9 листопада повідомила прес-служба глави держави.

"Цим актом продовжується виплата стипендії глави держави сину журналіста В’ячеслава Веремія, який загинув під час Революції гідності, та доньці військового кореспондента Дмитра Лабуткіна, який загинув у лютому 2015 року в районі міста Дебальцеве Донецької області", – ідеться в повідомленні.

Журналіста газети "Вісті" Веремія було вбито під час Революції гідності – у ніч на 19 лютого 2014 року в центрі Києва. Він повертався з роботи додому на таксі. Автомобіль зупинили тітушки, витягли пасажирів і почали бити їх битами. Коли кореспондент вирвався і спробував утекти, у нього вистрелили (слідство вважає, що це зробив житель Горлівки Джалал Алієв, він у розшуку). Журналіст помер у лікарні від втрати крові і травм.

Лабуткін був заступником редактора телекомпанії "Бриз" Міноборони України. Загинув у 2015 році під час боїв за Дебальцеве, виконуючи обов’язки прес-офіцера сектору "С" у зоні антитерористичної операції.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-poroshenko-pidpisav-ukaz-pro-stipendiji-dlja-ditej-zagiblih-zhurnalistiv-veremija-i-labutkina-492268.html”