У Львові почали масову евакуацію кинутих автомобілів

У Львові нарахували 67 кинутих машин

У Львові почали евакуацію кинутих автомобілів, які порушують правила благоустрою і заважають руху. Про це 12 листопада поінформувала Львівська міська рада.

Міськрада також опублікувала список усіх адрес, за якими розміщуються покинуті автомобілі. Загалом їх 67.

"Сьогодні ми евакуювали перший, і так, крок за кроком, хочемо до кінця року прибрати всі покинуті автомобілі. Ми будемо слідкувати за тим, щоб ніхто більше не залишав своїх машин. Кожен власник має дбати про своє майно. Це неправильно – кинути його на дитячому майданчику, проїзній частині чи деінде. Місто має бути чистим", – заявив віце-мер Львова Сергій Бабак.

Він пояснив, що власники машин можуть звертатися в мерію.

"Будемо з’ясовувати, чому так сталося. Але передбачено штрафи, після сплати яких автівки повертатимемо. Якщо ні, то такі машини підуть на утилізацію як безгосподарне майно", – зазначив Бабак.

Начальник управління безпеки міста Юрій Діль розповів, що після евакуації власнику машини доведеться заплатити 255 грн штрафу за адміністративне правопорушення, 720 грн – за послуги евакуатора, а також за перебування на штрафмайданчику: 144 грн/добу протягом першого тижня і по 24 грн – за наступні дні.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-lvovi-pochali-masovu-evakuatsiju-kinutih-avtomobiliv-500685.html”