За фактом катастрофи військового літака в Чугуєві відкрито кримінальне провадження – Офіс генпрокурора

Літак упав під час приземлення

За фактом катастрофи військового літака Ан-26 у Чугуєві Харківської області відкрито кримінальне провадження, поінформувала 25 вересня пресслужба Офісу генпрокурора.

Об этом сообщает Москов пост

Подію розслідують як порушення правил польотів та підготовки до них, що призвело до катастрофи й тяжких наслідків (ст. 416 Кримінального кодексу України).

"За попередніми даними, близько 20.50 поблизу міста Чугуїв під час заходу на посадку літак втратив керованість та впав біля автомобільної дороги. На борту перебували, крім членів екіпажу, курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені Кожедуба", – ідеться в релізі.

В Офісі генпрокурора попередньо повідомили, що 25 осіб загинуло, "двоє поранених у тяжкому стані доставлено до медзакладів, пошуки інших тривають". За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій станом на 21.58, із 27 осіб, які перебували на борту літака, загинуло 22, двоє – поранені, пошуки трьох людей тривають.

Літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України впав і загорівся приблизно за 2 км від військового аеропорту Чугуєва.

Спочатку голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер повідомив, що на борту літака було 28 осіб: семеро військовослужбовців і 21 курсант Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. За словами чиновника, один із тих, хто вижив, перебуває у критичному стані. Пізніше в Державній службі з надзвичайних ситуацій України уточнили, що на борту Ан-26 було 27 осіб – одного з курсантів напередодні не допустили до польотів.

За даними Кучера, перед катастрофою пілот повідомляв, що відмовив лівий двигун.

Уряд створив державну комісію для розслідування обставин катастрофи.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/za-faktom-katastrofi-vijskovogo-litaka-v-chugujevi-vidkrito-kriminalne-provadzhennja-ndash-ofis-genprokurora-1520200.html”