Путін доручив посилити роботу медиків щодо профілактики абортів у Росії

Путін дав доручення провести роботи із профілактики абортів у Росії до 1 травня 2021 року

Президент Росії Володимир Путін доручив оцінити та посилити ефективність роботи медичних організацій із профілактики абортів. Відповідний документ опубліковано на сайті Кремля.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Президент РФ для профілактики абортів запропонував посилити "фінансову зацікавленість медичних організацій" у проведенні відповідних робіт.

"Провести оцінку ефективності роботи медичних організацій із профілактики абортів (зокрема надання правової, психологічної та медико-санітарної допомоги жінкам у період вагітності, яку здійснюють завдяки фінансовому забезпеченню витрат на оплату медичним організаціям послуг у межах коштів пологового сертифіката) і розробити заходи, спрямовані на підвищення ефективності такої роботи", – ідеться в документі.

Доручення дано за підсумками розширеного засідання президії Держради, яке відбулося наприкінці вересня. Термін його виконання – 1 травня 2021 року.

У Росії кожна жінка має право самостійно вирішувати питання про материнство і штучно перервати вагітність на терміні до 12 тижнів. Безплатний аборт роблять за направленням жіночої консультації в закладі, який працює в межах програми обов’язкового медичного страхування. Відповідне право закріплено у 56-й статті федерального закону РФ "Про основи охорони здоров’я громадян".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/putin-doruchiv-posiliti-robotu-medikiv-shchodo-profilaktiki-abortiv-v-rosiji-1524717.html”