У Зеленського просто не знали кого призначають? - Спійманого на хабарі соратника Насірова звільнили з ДФС лише після гучного скандалу

Сергій Лебедко, підозрюваний в отриманні хабара на 66 мільйонів гривень, був призначений виконуючим обов’язки голови Офісу великих платників податків.

Голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник сказав, що він не впливав на призначення Сергія Лебедка головою Офісу великих платників податків і що вже звільнив його. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають .

Об этом сообщает Минправды

Мельник написав, що Лебедко був призначений наказом колишнього виконуючого обов’язки голови ДФС Сергія Солодченка ще на початку осені 2020 року.

При цьому Мельник нагадав, що сам Солодченко був звільнений з посади в листопаді 2020 року через “прорахунки в кадровій політиці”.

У свою чергу з приводу Лебедка глава ДФС заявив, що вже звільнив його своїм наказом. Також він сказав, що в першу чергу після вступу на посаду доопрацював і затвердив новий штатний розпис служби, що допоможе оптимізувати роботу ДФС і оновити її кадровий склад.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-zelenskoho-prosto-ne-znaly-koho-pryznachaiut--spiimanoho-na-khabari-soratnyka-nasirova-zvilnyly-z-dfs-lyshe-pislia-huchnoho-skandalu-360185.html”