Виконавчим директором ДТЕК призначили Сахарука

Дмитро Сахарук: Сьогодні від успішної реалізації трансформаційних цілей залежить не тільки майбутнє компанії, але й можливість зробити свій внесок у вирішення проблем зміни клімату

Із 12 січня 2021 року на посаду виконавчого директора компанії ДТЕК вступив Дмитро Сахарук, який раніше обіймав пост генерального директора "ДТЕК Енерго". У пресслужбі зазначили, що введення посади виконавчого директора ДТЕК – це частина трансформації компанії в межах презентованої у грудні 2020 року "Нової стратегії 2030".

Об этом сообщает Компромат 2.0

"Майбутнє енергетики визначають такі глобальні тренди, як декарбонізація, децентралізація, цифровізація і критерії ESG. Ці тренди вимагають від компаній перегляду підходів до розвитку бізнесу і внесення змін по всьому виробничому ланцюжку, – сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко. – Згідно з новою стратегією розвитку до 2030 року, група ДТЕК трансформується в більш екологічний, ефективний і технологічний бізнес. У зв’язку із цим головним завданням офісу виконавчого директора стає реалізація ESG стратегії бізнесу, щоб група ДТЕК успішно пройшла період трансформації, зберігаючи лідерство в енергетиці України та реалізуючи міжнародні проєкти".

Сахарук відповідатиме за напрями сталого розвитку, інновацій, цифрової трансформації, регуляторної політики і правового забезпечення, корпоративного управління та комплаенсу, а також корпоративних комунікацій.

"ДТЕК прийняв рішення трансформувати бізнес, щоб відповідати актуальним запитам суспільства. Перед нами стоять амбітні завдання щодо цифрової трансформації наших підприємств, впровадження інновацій та розвитку абсолютно нових технологій в енергетиці. У кожному напрямку бізнесу ДТЕК сформував команду професіоналів. Їхня унікальна експертиза і знання дозволяють гідно проходити через кризи, зберігаючи у фокусі стратегічні проєкти бізнесу. Сьогодні від успішної реалізації трансформаційних цілей залежить не тільки майбутнє компанії, але й можливість зробити свій внесок у вирішення проблем зміни клімату", – сказав новопризначений керівник.

Професійну кар’єру Сахарук розпочав у компанії Philip Morris Ukraine 2004 року, після чого працював у міжнародній юридичній фірмі Squire, Sanders&Dempsey. У ДТЕК він прийшов у березні 2010 року на посаду заступника керівника дирекції з правового забезпечення, наступного року очолив дирекцію. У серпні 2014 року Сахарука призначили виконавчим директором "ДТЕК Енерго", у жовтні 2016 року – виконувачем обов’язків генерального директора "ДТЕК Енерго", а у вересні 2017 року він став генеральним директором цієї компанії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/vikonavchim-direktorom-dtek-priznachenij-saharuk-1535538.html”