Адміністрація Байдена готова збільшити військову допомогу Україні, але ініціатива має належати Києву, - ексрадник командувача військ США у Європі

Головною умовою розширення співпраці України та Сполучених Штатів Америки в галузі безпеки та оборони є бажання співробітничати з боку нинішньої української влади, адже новий президент Джо Байден у цьому відношенні налаштований значно краще за Дональда Трампа. Про це ексрадник командувача військ США у Європі, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики (США) Марк Войджер заявив в етері щотижневої програми "Студія Захід з Антоном Борковським", передають

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

"В Америці є така приказка: "Для танго потрібні двоє". Ваші політики й уряд мають показати, мають зайняти проактивну позицію. Щоб Америка прийняла активнішу участь у безпеці і майбутньому суверенної України", — зазначив аналітик.

Американський істеблішмент, наголосив Войджер, і до Байдена був рішуче налаштований допомагати Україні й українській армії, зокрема, щодо надання летального озброєння, але існувала проблема в сприйнятті цієї ситуації Трампом. Нині ж такої проблеми немає.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/administratsiia-baidena-hotova-zbilshyty-viiskovu-dopomohu-ukraini-ale-initsiatyva-maie-nalezhaty-kyievu--eksradnyk-komanduvacha-viisk-ssha-u-ievropi-361584.html”