З архіву ПУ. "Покрутивши всіх на одному органі, полетіли до Сочі": Притула розповів про лист, який йому написав дует ANNA MARIA

Волонтер та шоумен зізнався, що впевнений — щодо цих дівчат він вчинив правильно.

Сергій Притула. Фото: Liga.net.
Український шоумен Сергій Притула прокоментував ситуацію з дуетом ANNA MARIA, яких у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019 довів до сліз через питання про їх громадянську позицію. Так, в інтерв’ю Media Business Reports Притула заявив, що через кілька днів після Нацвідбору співачки написали йому листа, в якому сказали, що не тримають образи на шоумена, передають 24 січня 2020 року.

"Ніякого там "розп’яття немовлят" не було. Нормально поговорили з дівчатами на сцені. А що я запитав такого? Сказав, що дивно, маючи як бекграунд батьків, котрі працюють на окупаційну владу, не боятися йти на конкурс. Люди ж по-різному реагують на такі речі. Вони відповіли, що, обираючи між конкурсом і батьками, вибрали би батьків. Я запитав, чому вони тоді обрали конкурс. Не було жодного питання, яким би я їх принизив або сказав, що вони погані діти або ж батьки у них погані", – говорить Притула.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Хоча, звісно, вважаю: батьки, котрі переймаються кар’єрою своїх дітей, мають ухвалювати більш зважені рішення. Одним словом, ні про що не шкодую. Після того як мені помахали пальцями і кулаками – мовляв, я ображав дівчаток, – ті собі спокійнісінько, повертівши всіх на одному органі, полетіли на фестиваль до Сочі представляти Україну. До речі, через кілька днів після Нацвідбору вони написали мені листа, абсолютно спокійного, сказали, що образи немає", – додав Притула.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/z-arkhivu-pu-pokrutyvshy-vsikh-na-odnomu-orhani-poletily-do-sochi-prytula-rozpoviv-pro-lyst-iakyi-iomu-napysav-duet-anna-maria-361202.html”