​Прокуратура вимагає повернути 40 га сільгоспугідь в Житомирській області, якими фірма користувалася безкоштовно упродовж двох років

У Житомирській області прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря сплати боргу та розірвання договорів оренди майже 40 гектарів землі вартістю 10,8 млн₴

Об этом сообщает Информбюро

Про це 9 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, в інтересах держави в особі Стриївської сільської ради заявлено позов про стягнення з приватного товариства заборгованості за оренду землі, розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути майже 40 га землі. Йдеться про те, що у грудні 2017 року між Новоград-Волинською райдержадміністрацією та товариством укладено 22 договори оренди невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок (паїв) загальною площею майже 40 га, що на території Киківської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», — йдеться у повідомленні.

Однак встановлено, що товариство протягом останніх двох років (2019-2020 рр) користується сільгоспугіддями вартістю 10,8 млн грн у порушення Закону України «Про оренду землі» та умов договорів, не сплачуючи за оренду землі. Унаслідок цього місцевий бюджет недоотримав десятки тисяч гривень.

«Місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів територіальної громади, вжито заходів представницького характеру. Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження», — повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2021 Господарський суд в Житомирській області задовольнив позов прокуратури: агрофірма має повернути землю і сплатити Гульській сільській раді Новоград-Волинського району 520 тис. грн боргу за користування земельними паями.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_198672.html”