Експерт назвав мету Путіна щодо України

Цієї осені у зоні бойових дій "абсолютно нічого не зміниться", переконаний експерт.

Володимир Путін / REUTERS

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що припинення воєнних дій на Донбасі можливе тільки тоді, коли здійсняться "дві мрії Путіна".

"У нього одна-єдина мета – утримати Україну у політичній орбіті Кремля. З цим пов’язано дві мрії: визнання Криму російським й Україна як вотчина Росії", – заявив експерт "Обозревателю".

Об этом сообщает https://vinnitsa.top

Відповідаючи на запитання про те, чого можна очікувати восени у зоні бойових дій на сході країни, він спрогнозував: "Збройний конфлікт низької інтенсивності буде продовжуватися, з періодичним загостренням й ослабленням – такий, як ми спостерігаємо сьогодні".

На думку Жданова, "питання в тому, чого хоче Путін. Мета війни – це суверенітет України. Вся ця кривава бійня на сході країни була організована саме для цього. Поки він його не отримає, нічого не закінчиться".

Таким чином, цієї осені у зоні бойових дій "абсолютно нічого не зміниться", – переконаний експерт.

Раніше Жданов заявляв, що на сьогодні імовірність російського широкомасштабного наступу на Україну практично дорівнює нулю.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/war/10718928-ekspert-nazvav-metu-putina-shchodo-ukrajini.html”