И за Путина, и за Порошенка, и за «Свободу». Михаил Головко и его многовекторность

Свободовец с любовью к РПЦ Михаил Головко

Хитромандатный депутат Михаил Головко и игра на все фронты

И за Путина, и за Порошенка, и за «Свободу». Михаил Головко и его многовекторность

Депутат-свободовец Михаил Головко оказался фанатом русского мира

Скрепный свободовец Михаил Головко: деньги не пахнут

Свободовец Михаил Головко в своей недавней предвыборной борьбе использовал поддержку Блока Петра Порошенко, УДАРа и «Народного фронта». Но после попадания в Раду, резко сменил курс. И такая непорядочность, которую Головко и его сотоварищи считают доблестью – привычна для всех «свободовцев».

Народный депутат Украины Михаил Головко, который избран на 164-м округе на Тернопольщине, не голосовал за то, чтобы назначить Арсения Яценюка премьер-министром Украины. Вместе с ним не голосовали и другие свободовцы.

Таким образом Михаил Головко пренебрег поддержкой «Народного Фронта» Арсения Яценюка во время внеочередных выборов.

Напомним, фронтовики не выдвигали кандидата на 164-м избирательном округе, где баллотировался Михаил Головко. Свободовец считался согласованным кандидатом. Предварительно Головко и другие однопартийцы Тягнибока поддержали Владимира Гройсмана на должность председателя Верховной Рады Украины.

Свободовец’ Михаил Головко решил утроить фотосессию на фронте. Показуха.

Хто воює у акуратній бежевенькій курточці, сорочці з вигладженими манжетами, діловим годинником...? Народні депутати від ВО Свобода Михайло Головко та Юрій Сиротюк на бойових позиціях блокпосту 3 - а у Слов’янську.

Депутат свободівець Михайло Головко приїхав попозувати на АТО у гламурній куртці та блакитній сорочці

Михайло Головко “кинув” і Президента, і Прем’єра, і виборців?

Тернопільський нардеп свободівець Михайло Головко вже в перші дні перебування в парламенті 8-го скликання показав своє істинне обличчя.

У своїй передвиборчій агітації, він активно використовував підтримку популярних на той час “Блоку Петра Порошенка” та “Народного фронту” Арсенія Яценюка. Це, зрештою, допомогло йому стати народним депутатом, оскільки сама “Свобода” різко втратила рейтинг та так і не подолала прохідний відсоток, щоб потрапити до нової Верховної ради. Не виставляли партії Президента та Прем’єра проти головка і серйозних конкурентів.

Але вже після отримання мандату народного депутата, Михайло Головко показав, що ні з фракцією “Блоку Петра Порошенка”, ні з фракцією “Народного фронту” він не хоче мати нічого спільного.

Свободівець не голосував за обрання головою Верховної ради порошенківця В.Гройсмана. Не голосував Михайло Головко і за призначення народного фронтовика А.Яценюка Премєр-Міністром України. Хоча на той час пан Головко був в сесійній залі, про що свідчать голосування до та після вказаних питань.

Був відсутнім тернопільський нардеп і під час голосування за склад Уряду, хоча суміжні голосування вказують на те, що Михайло Головко просто виймав картку, щоб тільки не підтримувати пропозиції Президента та Премєра.

Не брав участі представник Тернопільщини і в голосуванні за налагодження роботи Верховної ради в комітетах. Він то не голосував, то утримувався, то просто знову виймав картку, або тікав зі свого робочого місця.

На завершення – ще один факт. Голосування свободівця Михайла Головка з більшості питань збігається з тим, як голосували колишні регіонали, які зараз присутні в Парламенті у фракції “Опозиційного блоку”.

Тому виникає логічне запитання до пана Головка: як так сталося, що заради перемоги на виборах він використовував все, що було звязане з Президентом та Премєром, а після виборів не хоче підтримувати той курс, який вони декларували раніше і зараз реалізовують, створивши проєвропейську коаліцію? До речі, Михайло Головко так і не увійшов до коаліції демократичних сил Парламенту 8-го скликання.

Як можна вірити Головку, який заради теплого депутатського крісла з перших днів почав зраджувати своїй позиції та своїм виборцям?

Михаил Головко попался на сотрудничестве с Вадимом Новинским

Народний депутат від ВО “Свобода” Михайло Головко співпрацює з екс-регіоналом Вадимом Новинським.

Журналіст видання ІНФОРМАТОР розповідає, яким чином депутат від націоналістичної партії “Свобода” пов’язаний з колишніми політичними опонентамиВ опозиціонери коштом латифундиста-регіонала

Чинний народний депутат від партії “Свобода” Михайло Головко вперше потрапив до Верховної Ради після парламентських виборів 2012 року. Тоді “свободівець” балотувався до Ради по 164 мажоритарному округу, який охоплює південний захід Тернопільської області.

Унікальним випадок Головка є тому, що на виборах 2012 року він перемагає з безпрецедентним результатом – понад 45 відсотків підтримки виборців. Подібний успіх пов’язують не тільки з тим, що Тернопільщина, як і вся Західна Україна була основою електоральної бази ВО “Свобода”, а й з масштабною фінансовою допомогою місцевого агробізнесу.

Так, Михайло Головко неодноразово був помічений у співпраці з найбільшою на Заході України сільськогосподарською компанією “Мрія Агрохолдинг” та її тогочасним Генеральним Директором Іваном Гутою – головним спонсором “Партії регіонів” в області. Саме інтереси Гути відстоював депутат-“свободівець” за відповідну грошову винагороду.

Свідченням цього є те, що сини Івана Гути – Андрій і Микола, та один з керівників агрохолдингу “Мрія” Владислав Луговський були студентськими друзями Михайла Головка під час їх навчання у Тернопільському національному економічному університеті.

Вочевидь, старі студентськи зв’язки допомогли майбутньому депутату під час пошуку спонсорів власної виборчої кампанії. За дивним збігом обставин, під час проведення обшуків податковою міліцією у офісі агрохолдингу “Мрія” 13 січня 2013 року, на місце події прибув народний депутат Михайло Головко, який вступив у конфлікт з правоохоронцями, закрився у одній з кімнат, назвавши її своєю громадською приймальнею, а потім разом з помічниками залишив приміщення, забравши з собою пакунки з документами.

Ще одним підтвердженням співпраці “свободівця” з латифундистом Гутою стало оприлюдення фотографом Владом Соделем листування Головка з невідомим, у якому йшлося про потребу “допомогти” у реєстрації права власності приміщення по вулиці Андрея Шептицького, 6 у Тернополі.

Як вдалося з’ясувати журналістам видання “Тернопільський тиждень”, дане приміщення торгівельно-побутового призначення через підставних осіб належало саме агропромисловій компанії “Мрія”.

Від аграріїв до священників

Банкрутство агрохолдингу Івана Гути у серпні 2014 року ставить під загрозу потрапляння Головка у чергове скликання парламенту. Однак, тут на допомогу молодому депутату приходять колишні партійні зв’язки його спонсора, які зацікавилися земельним фондом компанії “Мрія”.

Мова йде про “Смарт-Холдинг” екс-регіонала Вадима Новинського, який вже за півроку придбає чверть пакету акцій збанкрутілого підприємства. Окрім земель, Новинського на Тернопільщині цікавить й інший об’єкт – святиня православ’я Успенська Почаївська Лавра, яка належить до УПЦ Московського патріархату.

Справа в тому, що у серпні 2014 відбувається найзапекліша фаза бойових дій на Сході України, де на стороні бойовиків неодноразово були помічені священослужителі УПЦ МП, що благословляли терористів Л/ДНР на боротьбу з “фашизмом”.

Проросійських поглядів дотримувалися у Почаєвській Лаврі, де ченці відкрито говорилипро штучне походження української нації й української мови та “вічну єдність трьох братських народів”, про що також неодноразово писали журналісти. Все це спричинило розмови про необхідність передачі обох Лавр (Київської та Почаївської – ред.) до УПЦ КП та можливу заборону діяльності УПЦ МП.

Саме останньою опікується Вадим Новинський, про що свідчать його заяви на захист Московського патріархату, регулярні зустрічі з найвищим російським духовенством та участь у всіх заходах УПЦ МП.

Зрозуміло, що потенційна загроза “нападу праворадикалів” на святиню або будь-яке суспільне невдоволення колабораціоністською діяльністю священослужителів потребували термінового втручання.

І тут у нагоді “православному олігарху” стає молодий “свободівець” Михайло Головко, до виборчого округу якого належить Почаївська Лавра і який якраз втратив головного спонсора.

За свідченням одного з колишніх депутатів VII скликання від “Партії регіонів”, під час однієї з зустрічей у серпні-вересні 2014-го року, Новинський та Головко домовилися про співпрацю на взаємовигідних умовах: “свободівець” гарантує, що жодних дій та масових акцій на Тернопільщині проти Почаївської Лаври і її керівництва не буде, а натомість молодий депутат знову переможе на своєму одномандатному окрузі.

Свій вклад у перемогу Головка на 164-му окрузі зробила і Почаївська Лавра, оскільки її керівництво є потужним “гравцем” на політичній арені Тернопільщини. Громадський активіст з Почаєва Тарас Паляниця у коментарі журналістам зазначав, що життя міста повністю залежить від вищого духовенства монастиря і “без благословення настоятеля нічого тут відбуватися не може”.

Наприклад, під час дострокових виборів президента у 2014 році саме округ, до якого входив Почаїв був чи не єдиним, де Сергій Тігіпко, основний електорат якого зосереджений на Сході та Півдні України, зміг здобути хоч якийсь позитивний для себе результат.

У Михайла Головка ж на дільницях Почаєва і околиць під час останніх виборів до парламенту рівень підтримки був ну просто вражаючим: понад 30% виборців тут підтримали представника націоналістиної партії “Свобода”, яка постійно виступає проти функціонування Московського патріархату на території України.

Зрозуміло, що досягти такого результату депутату, рівень підтримки політичної сили якого навіть не досяг прохідного бар’єру, без стороннього втручання не зміг би ні за яких обставин.

Подібна співпраця націоналістів з колишніми представниками режиму Януковича здавалась би дивною, якби не оприлюднені журналістами факти прямого фінансуваннядіяльності ВО “Свобода” Партією регіонів.

Народний депутат Михайло Головко курує роботу тернопільських тітушок? (фото)

20 липня нардеп від партії “Свобода” Михайло Головко мав зустріч з куратором тернопільських тітушок з парку Національного відродження Ярославом Смалем. Світлину з події виклали в одній з тернопільських груп у мережі Фейсбук. Нагадаємо, незважаючи на численні протести громадськості, в парку Національного відродження відновили будівельні роботи на місці, яке в лютому 2014-го, в час Майдану, тернопільська міська влада виділила для “Соціально спортивний центр “Вулична академія”. Щоб втілити задумане, забудовники найняли тітушок, які захищають будівництво.

Як коментує зустріч Михайла Головка з Ярославом Смалем активіст “Вільних людей” Іван Ковалик , це дно друзі.

Член «партії влади» в Тернополі, партії, яка позиціонує себе, як націоналістична, є одним з організаторів тітушок в нашому місті. На одній з найблищих сесій Тернопільської міської ради в порядок денний буде включене земельне питання Я.Смаля, яке має йому допомогти відкрити спортивний зал в центрі міста.

Тому є підстави вважати, що нардеп Михайло Головко стоїть за забудовою парку Національного відродження та наймання тітушок, – пише активіст “Демальянсу” Олег Синовець.

Інформація про те, що народний депутат від ВО “Свобода” Михайло Головко зустрічався із координатором спортсменів, які зараз активно захищають будівництво у парку “Національного Відродження” з’явилася у групі “Тернопільські плітки”.

Одразу ж після цієї інформації громадський активіст Олег Синовець на своїй особистій сторінці у Фейсбук написав, – “Є підстави вважати, що нардеп Михайло Головко стоїть за забудовою у парку “Національного відродження” та найманням “тітушок”. Таку ж думку поділяють і решта громадських активістів, які активно захищають парк від забудови.

Сам народний депутат журналістам ОВОДу у телефонній розмові відмовився коментувати інформацію про зустріч зі спортсменом. Проте за хвилину додав, що вважає – інформація, яку поширюють у соцмережах активісти є повною нісенітнецею.

До речі, активна громадськість Тернополя вже встановила імена та прізвища, прізвиська практично усіх хлопців спортивної зовнішності, які брали участь у відстоюванні забудови парку “Національного відродження”. Яскравий плакат опублікували у групі “Тернопільській плітки” і закликають усіх тернополян поширювати його, аби місто зналов лице своїх “героїв”

У Головка з’явився ще один “жебрущий” побратим який шукає роботу в парламенті

Як з’ясувалося, член ВО «Свобода» Михайло Головко, який балатується у народні депутати по 164 одномандатному виборчому окрузі від Об’єднаної опозиції — бідний, як церковна миш. Згідно із декларацією, поданою ним у Центральну виборчу комісію, за минулий рік пан Михайло не заробив жодної копійки. Залишається відкритим запитання: «На які ж кошти він утримує сім’ю?» Виявиляється, за даними тієї ж декларації, єдиним джерелом доходів сім’ї пана Михайла є перекази з-за кордону. Близькі родичі, щоб хоча б якось налагодити побут сім’янина, протягом минулого року переказали на його рахунок 10 тисяч доларів, ще тисячу доларів — його дружині. Особливих статків, згідно із декларацією, Михайло Головко теж не нажив. Він та його сім’я не мають ані будинку, ані автомобіля, ані землі, ані рахунків у банку – пише Про Все

Згідно із даними інтернет-сайту «Твій місцевий депутат», пан Михайло — підприємець. Що ж то за бізнес такий, якщо він не приносить доходів? Можна зробити припущення, що основе заняття пана Михайла нині — громадська діяльність і організація різноманітних акцій та пікетів, на яких він голосно кричить про те, як любить неньку-Україну. Але, що конкретно зробив, щоб життя в державі покращилося — ні пари з уст. Чи то слів бракує, чи все ж таки конретних справ? Активний він і під час роботи сесій Тернопільської міської ради. Але, як відомо, робота депутата міської ради не оплачується та й, зрештою, промови на мітингах патріота та націоналіста, (як він себе називає), — теж. Бо ж який патріот «СВоєї БОгом ДАної землі» братиме за це гроші? Чи не так?

Однак, не маючи своїх фінансових надходжень, він вправно рахує гроші у комісії з питань бюджету та фінансів при міській раді. Мабуть, робота у такій комісії — стартовий майданчик для роботи у парламенті, звідки ще ніхто бідним не повертався. Чи не тому пан Михайло прагне стати народним депутатом, адже офіційного місця роботи у нього немає, тай про майбутнє потрібно врешті-решт подбати.

Нині молодий, здоровий чоловік, який виховує сина, повісив увесь тягар фінансового забезпечення своєї сім’ї на плечі інших. Він навчився лише складно говорити, але жодного досвіду у будь-якій галузі у нього немає. Що ж робитиме Михайло Головко у новому парламенті й звідки у нього гроші на борди, агітаційний матеріал? Напевно має «покровителів», які й допомагають йому виглядати перед виборцями «щирим патріотом». Відповідно, у майбутньому працюватиме саме на тих, хто дав йому кошти, а не відстоюватиме інтереси громади, яка за нього голосуватиме.

Кандидат у депутати від ВО “Свобода” Ігор Швайка за 2011 рік не отримав ні гривні прибутку – це мабуть у них мода така за душею ні гроша – іномарки і “ідея”.

Про це йдеться в його декларації, опублікованій на сайті ЦВК.

Згідно документу, приватний підприємець Швайка, який має 4 дітей, у 2011 році жив на невідомо які кошти – ні прибутку, ні вкладів у банку він не має.

У власності кандидата перебуває 1 автомобіль марки Hundai 2006 року.

Також Швайка у декларації вказав квартиру, площею 76,8 кв.м.

Члени його сім’ї не мають жодного прибутку чи майна.