Синоптик: В середу в більшості областей України опади малоймовірні

Синоптик: В середу в більшості областей України опади малоймовірні

Снігопади та мокрий сніг 4-го грудня підуть за межі України, а на місце атмосферних фронтів прийде антициклон Sarena. А ми знаємо, що коли — антициклон, то про якісь суттєві опади не йдеться.
Тому в середу в більшості областей України опади малоймовірні, лише в другій половині дня та надвечір мокрий сніг можливий на Волині, Рівненщині, у Житомирській, Чернігівський та Київській областях. Це торкнеться нашої північної частини млявий атмосферний фронт із Польщі.
Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.
Вітер буде із заходу, помірний, поривчастий.
Температура повітря найближчої ночі 0-5 градусів морозу, завтра вдень в Україні від 3 морозу до 2 тепла.
На дорогах — слизько, особливо вранці та ввечері.
У Києві середа буде прохолодною, вночі -2-4 градуси, вдень близько нуля. Протягом дня суттєві опади — навряд, хіба що ввечері є можливість невеликого мокрого снігу.
Впродовж тижня температура повітря в Україні підвищиться, істотних опадів не буде.
Тому головна задача найближчих днів — тримати рівновагу на підмерзлій землі неслизьким взуттям, не забувати вмикати фари, водіям та пішоходам знайти золоту середину у взаєминах, тобто, слідувати правилам, і запастися одноразовими носовими хусточками, щоб відразу їх пропонувати відверто чхаючим сусідам по транспорту чи в крамниці.

Об этом сообщает http://informpotok.org

Вечірні Вісті


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1575380173-sinoptik-v-seredu-v-bilshosti-oblastey-ukrayini-opadi-maloymovirni.html”