Держава виділить додаткові 200 млн.₴ для Охматдиту


Охматдит отримає додаткові 200 мільйонів гривень

Відповідний закон 357 голосами ухвалила Верховна Рада, повідомляє Укрінформ.

Законом передбачено внесення змін до держбюджету на 2019 рік з метою збільшення видатків на будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту.

Видатки збільшать за бюджетною програмою “Реалізація державного інвестиційного проекту “Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” (КПКВК 2301810) на суму 200 млн гривень.

Ці зміни пропонується реалізувати за рахунок зменшення видатків за бюджетною програмою “Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту” (КПКВК 0411220) на таку саму суму.

Довідка:

В Україні проходить медична реформа, згідно з якою громадяни матимуть гарантований безкоштовний пакет медичних послуг. У нього входять екстрена та паліативна допомога, базові аналізи, дослідження і консультації лікарів у разі підписання декларації, супровід вагітності і пологів, обслуговування дітей. Частково також компенсується вартість деяких ліків. У той же час інші види допомоги пропонують зробити офіційно платними. На даний момент реформовано перший рівень — терапевти, сімейні лікарі, педіатри, амбулаторії та поліклініки. На черзі другий — вузькі фахівці, лікарні та профільні медустанови.

Більше про медичну реформу в Україні в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

  • Як медреформа впливає на акушерство та педіатрію

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/12/08/derzhava_vidilit_dodatkovi_200_mln_grn_dlja_ohmatditu.html”