Сергій Тупальський погрожує журналістам

В.о. начальника Одеської митниці Сергій Тупальський погрожує журналістам

В.о. начальника Одеської митниці Сергій Тупальський погрожує журналістам
В.о. начальника Одеської митниці Сергій Тупальський погрожує журналістам

Журналісти АСПІ  про тиск та погрози кримінальної відповідальності з боку в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальського.

Публікуємо повний текст  журналістів:

“Ми, журналісти інформаційного агентства АСПІ, заявляємо що ми незалежний засіб масової інформації та не виконуємо ні чиї замовлення і намагаємось об’єктивно та спираючись на факти висвітлювати події. 

Ми не маємо олігархічних чи адміністративних лоббі, тому можемо себе захищати тільки в інформаційному просторі.

Звертаємось до Президента України, Прем`єр Міністра України, до всіх незаангажованих засобів масової інформації, народних депутатів України, з проханням присікти погрози кримінальної відповідальності та скасування акредитації з боку в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского, що є тиском на нашу редакцію!

Отримавши звернення підприємців, проаналізувавши докази, наші журналісти провели власне розслідування та виклали їх в  від 23.01.2019. В якості доказів журналісти використали офіційні листи та записи телефонних розмов підприємців з представниками одеської митниці, а також коментарі активістів, які дуже обурили пана Тупальского, про що він виклав в пості на своїй сторінці в . Митника зачепили законні вимоги активістів передати корупціонерів до правоохоронних органів, згідно з , якою надано кожному громадянину право на затримання та передачу в руки правоохоронних органів порушників закону.

В додаток, ми оприлюднюємо документ за підписом в.о. начальника Одеської митниці Сергія Тупальского, який передали нашій редакції підприємці, щоб експерти, журналісти та юристи дали оцінку тій нісенітниці, яка в ньому написана.

Офіційно звертаємось, через засоби масової інформації, до пана Тупальского з пропозицією довести в судді обвинувачення в поширенні заказних матеріалів нашою редакцією!”

Теги:  Бизнес

Похожие материалы (по тегу)