Після НП на Дегтярівському шляхопроводі столичні мости додатково обстежать - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко доручив комунальним службам міста додатково обстежити столичні мости і шляхопроводи та демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху. Таке доручення мер надав під час наради в суботу, на яку зібрав керівників дорожніх служб та департаменту транспортної інфраструктури КМДА, — повідомляє пресслужба міського голови Києва.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Віталій Кличко

Віталій Кличко

"Ми повинні упередити такі ситуації, як сталася в п‘ятницю ввечері на Дегтярівському шляхопроводі, де відбулося обсипання фрагментів захисного шару бетону. І це щастя, що не постраждали люди. Необхідно додатково перевірити всі шляхові споруди і демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху. А на тих мостах і шляхопроводах, що визначені для ремонту, активізувати роботи з оновлення. Погода дозволяє це робити", — наголосив Кличко.

Новини
Кличко розповів, коли відкриють метро на Троєщину та Шулявський міст

Фахівці КК "Київавтодор" під час наради повідомили, на Дегтярівському шляхопроводі тривають першочергові протиаварійні роботи. Це один з найстаріших шляхопроводів столиці, зведений ще в 1963 році. З того часу його жодного разу капітально не ремонтували. На шляхопроводі запланований капремонт, фахівці вже завершують проектувальні роботи. Після експертизи проекту дорожники розпочнуть повне оновлення Дегтярівського шляхопроводу. Фахівці дорожніх служб столиці протягом минулого року здійснили обстеження шляхових споруд у столиці.

Новини
Як у мегаполісах світу: Кличко анонсував появу в Києві нових автобусів, трамваїв і тролейбусів

"Усього в Києві 171 конструкція мостів і шляхопроводів. 75 з них — в перед аварійному стані, бо їх не ремонтували по кілька десятиліть. Як, власне, і чимало доріг в місті І сьогодні ми цю ситуацію виправляємо. Обсяги робіт великі, я розумію. Але ми повинні прискорити необхідні роботи на тих об‘єктах, що визначили для термінового оновлення", — підкреслив Кличко.

Нагадаємо, впродовж останніх років було капітально відремонтовано ряд шляхопроводів, які не оновлювали з моменту відкриття. Зокрема, капремонти провели на спорудах на перетині вулиць Олени Теліги і Кирилівської (1963 року побудови), на перетині бульвару Гавела і проспекту Гузара (1977 року побудови), на вул. Алматинській (1959 року побудови), міст метро через Русанівську протоку (1964 року побудови).

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/stolichni-mosti-dodatkovo-obstezhat-klichko.htm”