Бундестаг схвалив безпрецедентний антикризовий пакет – €750 мільярдів

Бундестаг 25 березня прийняв безпрецедентний багатомільярдний пакет допомоги підприємництву на годину економічної кризи, викликаної епідемією коронавірусу.

Об этом сообщает Преступная Россия

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

За проголосували 469 депутатів, троє були проти, 55 утрималися.

“У цій ситуації ми, як законодавці, зобов’язання зобов’язані надати допомогу громадянам, бути разом з ними. Ми можемо дозволити це собі”, – заявивши віцепрем’єр-міністр фінансів Олаф Щольц, який представляв на пленарному засіданні главу уряду Ангелу Меркель, яка спостерігала за перебігом з дому, де перебуває на карантині через контакт з інфікованим.

Отже додатковий бюджет для фінансування пакету допомоги сягає загалом 750 мільярдів євро. У цю суму входять нові борги на суму 156 млрд євро. Пакет включає заходи щодо збереження робочих місць та компаній, підтримки лікарень та забезпечення життєдіяльності та житла громадян.

Зокрема, заплановано збільшення витратної частини бюджету на 122,5 млрд євро (цією “гігантською сумою” федеральний уряд хоче профінансувати заходи для вирішення кризи) до 484,5 млрд євро. Для підтримки дуже малих підприємців та приватність самозайнятих людей, котрі економічно потерпіли, федеральний уряд прийняв програму екстреної допомоги у розмірі 50 млрд євро. Передбачено також зменшення податкових надходжень на 33,5 млрд євро. Рішення у ятницю має затвердити Бундесрат.Джерело статті: “http://povin.com.ua/287506-25-03.html”