СБУ: В Україну з Туреччини постачали підроблені тести на COVID-19

Продукцію зберігали в антисанітарних умовах у підвальному приміщенні, розповіли у СБУ

Правоохоронці заблокували діяльність організованої злочинної групи, яка ввозила в Україну з Туреччини неякісні ліки та підроблені експрестести для діагностики COVID-19. Про це поінформував пресцентр Служби безпеки України.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Препарати онкологічної групи та фальшиві експрестести ділки доставляли поза митним контролем, приховуючи продукцію в контейнерах з одягом. Таке транспортування також не дозволяло дотримуватися температурного режиму, що могло призвести до тяжких наслідків для здоров’я наших громадян", – заявили у пресцентрі.

У відомстві додали, що ці онкопрепарати та експрестести реалізовували без дозвільної документації через інтернет і особисто клієнтам.


Фото: ssu.gov.ua
Фото: ssu.gov.ua


"Продукцію вони зберігали в антисанітарних умовах у підвальному приміщенні у столиці. За місцем зберігання контрабандого товару правоохоронці вилучили ліки і тести на майже 1 млн грн", – зазначили у СБУ.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса станом на 27 березня, загальна кількість інфікованих у світі перевищила 558 тис., із них 25 251 людей померли, понад 127 тис. одужало.

В Україні, за інформацією МОЗ станом на ранок 27 березня, підтверджено 218 випадків зараження коронавірусною інфекцією, семеро людей померли, чотирьох вилікували. Після цього група керівників областей заявила про нові випадки захворювань. "ГОРДОН" у режимі онлайн стежить за ситуацією з поширенням коронавірусу в Україні.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-sbu-v-ukrajinu-z-turechchini-postachali-pidrobleni-testi-na-covid-19-1492985.html”