В Чернівцях зняли на відео день роботи в реанімації з хворими на COVID-19

последние новости в Украине останні новини в Україні

Команда журналістів отримала доступ до інфекційного відділення лікарні, де лежать хворі з COVID-19. ЗМІ зняли на відео робочий день медиків, які рятують життя пацієнтів.

Об этом сообщает Преступная Россия

Журналісти побували в "червоній зоні" Чернівецької обласної лікарні та зняли сюжет про роботу медиків. Про це повідомляється в сюжеті Радіо Свобода вівторок, 2 червня.

"В яких умовах працюють медики в переповненому пацієнтами відділенні? Як там вмирають і як одужують хворі з коронавірусом?" – зазначено в описі до відео.

Варто додати, що Чернівецька область є епіцентром пандемії коронавірусу в Україні.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко розповів про ситуацію в лікарні швидкої допомоги, де коронавірус виявили у 21 медпрацівника. Також повідомлялось, що Міністерство охорони здоров’я України пропонуватиме іншу стратегію боротьби з коронавірусом під час можливої другої хвилі розповсюдження небезпечної хвороби. Заходи будуть спрямовані на запобігання оголошення нового тотального карантину.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/v-chernivcyakh-znyali-na-video-den-roboti-v-reanimacii-z-khvorimi-na-covid-19”