Оновлену базу даних суден, які відвідували Крим після окупації – BlackSeaNews

У чорний список потрапили морські судна, які заходили в дев’ять портів Кримського півострова

Портал BlackSeaNews 2 червня опублікував оновлений список морських суден, які в обхід санкцій заходили в порти окупованого Криму.

Об этом сообщает Москов постскриптум

"Прохання поширювати та користуватися, оскільки це все ще єдиний подібний список (майже вся таблиця – англійською, а примітки до таблиці скоро перекладемо)", – написав у Facebook головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко.

Над складанням бази працювали моніторингова група "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та редакція BlackSeaNews.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2766763303452865&id=100003576664760

У список внесено морські судна, які заходили в дев’ять портів Кримського півострова після окупації 2014 року: Євпаторію, Севастополь (2 порти), Ялту, Феодосію, Керч (4 порти).

Із 1 червня 2020 року всі оновлення вносять у цю базу.

На відміну від попередніх версій чорного списку, у новій базі кораблі згруповано не за державою прапора, під яким вони ходять, а за країнами реєстрації компаній-судновласників та операторів суден.

Росія 2014 року анексувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-onovlena-baza-danih-sudiv-jaki-vidviduvali-krim-pislja-okupatsiji-blackseanews-1502551.html”