ОПЕК та країни-союзники домовилися про обмеження видобутку нафти до кінця липня

ОПЕК


ОПЕК та країни-союзники домовилися продовжити скорочення видобутку майже 10 мільйонів барелів нафти на день до кінця липня.

Об этом сообщает FIB

Таким чином вони сподіваються підвищити ціни на енергоносії, які знизилися через пандемію коронавірусу, повідомляє apnews.com.

Говорили і про ризики Міністр енергетики Алжиру Мохамед Аркаб, чинний президент ОПЕК, попередив присутніх, що глобальний запас нафти зросте до 1,5 мільярда барелів до середини цього року.

«Попри прогрес на сьогодні, ми не можемо дозволити собі відпочивати на лаврах», — сказав Аркаб і додав:

«Виклики, з якими ми стикаємося, залишаються жахливими».

Міністр енергетики Росії Олександр Новак аналогічно назвав квітень «найгіршим місяцем в історії» для світового ринку нафти.

Рішення скоротити видобуток було одноголосним.

Міністр енергетики ОАЕ Сухайл Мазруей назвав це «сміливим рішенням та колективним зусиллям, яке заслуговує на похвалу з усіх країн-виробників-учасниць».

Зазначимо, що в останні дні ціни на нафту зростають.

Ринок нафти вже був переповненим, коли Росія та ОПЕК не змогли домовитися про скорочення випуску продукції на початку березня. Аналітики стверджують, що Росія відмовилася підтримати навіть помірне скорочення, оскільки це могло б лише допомогти енергетичним компаніям США, які накачують на повну потужність.

Російський крок розлютив Саудівську Аравію, яка не лише сказала, що не скоротить виробництво самостійно, але заявила, що замість цього збільшить обсяг виробництва і знизить його відпускні ціни.

Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що ціни на нафту продовжують рости на тлі скорочення видобутку в РФ.Джерело статті: “https://informator.press/opek-ta-krainy-soiuznyky-domovylysia-pro-obmezhennia-vydobutku-nafty-do-kintsia-lypnia/”