Регулятор в режимі турбулентності: Стало відомо, хто виконуватиме обов’язки Смолія на чолі Нацбанку

Виконувачкою обов’язків голови Національного банку України до призначення нового голови призначили першу заступницю голови НБУ Катерину Рожкову, зазначають .

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Відповідно до Закону України "Про Національний банк України", з даного моменту виконувати обов’язки голови Національного банку буде перший заступник голови Катерина Рожкова", — йдеться в повідомленні пресслужби фінрегулятора.

"Для нашої команди "червоними лініями" залишаються ті лінії, які були озвучені главою. По-перше, незалежність НБУ як інституції, право Нацбанку приймати рішення незалежно від політичних побажань, а тільки з метою підтримки макрофінансової стабільності. Це також неприпустимість включення друкарського верстата, неприпустимість повернення збанкрутілих банків колишнім власникам. Це неприпустимість адміністративного втручання в ринкові відносини", — сказала Рожкова на брифінгу.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/rehuliator-v-rezhymi-turbulentnosti-stalo-vidomo-khto-vykonuvatyme-oboviazky-smoliia-na-choli-natsbanku-334639.html”